Mandaly dětem-hlasování

V loňském roce posílaly svoje mandaly všechny děti v naší základní škole škole a 17 z nich bylo oceněno a zařazeno do kalendáře na rok 2022 .

V letošním roce se naše škola opět účastní soutěže - projektu Mandala dětem. Je to již 11. ročník a naše škola se ho účastní devátým rokem. S nápadem přihlásit děti do tohoto projektu přišla Miluška Dobrovolná, v době kdy pracovala v družině a stále v tom děti podporuje. Jedná se o charitativní projekt z Brna, bližší informace najdete na www.mandaladetem.cz. Najdete zde všechny soutěžní mandaly. Děti předlohy mandal vymalovaly v listopadu. V prosinci byly zaslány do Brna a od 1. ledna 2022 je možné hlasovat.

Pro naše děti můžete hlasovat přímo na tomto odkazu:
https://www.mandalaria.com/mandaladetem/?page=1&find=Rozsochatec

Z mandal bude opět zhotoven kalendář na rok 2023.